KONST / Litografier / Färglitografi 16162070
nr 1616 2070
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Diptyk. Signerad, numrerad 26/200, oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 65x50 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 april 2024
kl 18:53:36
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)